Segway | F3 Pro E | eKickScooter | Up to 25 km/h | 10 " | Black
- TootjadSegway
- Mudel: AA.05.17.02.0003
- Saadavus: 5
-
665€
Segway | F3 Pro E | eKickScooter | Up to 25 km/h | 10 " | Black
| All | |
| Aku pinge | 46.8V V |
| Aku vastupidavus | 477 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Brake | Front Disc Brake / Rear Disc Brake |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Smart TFT Display |
| Embeeded battery | Yes |
| Frame height | 126.2 cm |
| Gross depth (mm) | 1200 mm |
| Gross height (mm) | 613.00 mm |
| Gross weight | 24.30 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Jälgimisrakendus | Yes |
| Kaal | 19.3 kg |
| Kaugjuhtimine rakenduse kaudu | Yes |
| Laadimisaeg | Approx. 8 h |
| Max driver weight | 120 kg |
| Net weight | 19.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Power output | 1200 W |
| Producer | Segway |
| Rataste materjal | Tubeless Pneumatic Tyres with jelly layer: self-sealing tyres |
| Remote control | Yes |
| Speed | Up to 25 km/h |
| Stoplight | Yes |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Tehnilised omadused | 3 Riding modes (Eco, Standard, Sport) Front Hydraulic & Rear Elastomer Suspension 24% Max. Climbing Slope Segway AirLock |
| TI weight (kg) | 2.85 kg |
| Toote nimetus | F3 Pro E |
| Tooteperekond | eKickScooter |
| Trip distance | Up to 70 km |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühe laadimiskorraga läbitav vahemaa (max) | 70 km Max. Range at 15 km/h km |
| Vahemik | 70 km |
| Värv | Black |
| Veekindel | IPX6 eKickScooter body and IPX7 battery pack |
| Volume (m3) | 0.169188 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wheel size | 10 " |
| Wireless | Yes |









